| SooWhat a întrebat:

Sall! Am o problema.La youtube am channel si vreau sa am iconita din aceea ca daca apesi pe ea te duce la channelu tau si sa apara la toate videoclipurile tale...cam asa: http://www.youtube.com/watch?v=vv6ehIkLNbs ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Buna! O sa mearga pe laptop sau PC(calculator) doar.

Daca nu ai, poti incerca si pe telefon, dar nu te asigur ca o sa functioneze atat de ok.

---chrome.
--- Youtube
---- nu trebuie sa te intre pe aplicatie, trebuia Youtube pe site.
---daca nu merge, copiezi linkul, tinand apasat pe Youtube.
--- si il scrii la www.
---ai intrat pe Youtube de pe chrome
--- alea trei puncte de sus, langa link
--- activeaza Desktop
--- ai imagine ca pe calculator.
---intri pe canalul tau.
--- dai la cheita aia, setari, de langa @Aboneaza-te@ si activezi Personalizare canal.
---acum poti face multe, cum ar fi thumbnail, canale si videoclipuri pe canal, subtitrARI, Sa blochezi cuvinte, sa pui moderatori, sa aprobezi etc.

--- dai la videoclipurile tal*apesi pe unul*
-dai pe acel creion.
- dai, ecran de final si adnotari, la editarea videoclipului.
-acolo pui adresa URl a canalului *link*.

Sper ca te-am ajutat.