| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce ar trebui sa ii spun bunicului sa il conving sa imi ia de 1 iuni un ipod touch

36 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffff..nu stiu...mai fa treburile in locul lui, roaga-l frumos si fa o mutra de catelus, asa si ca bonus mai adauga si o lacrimioara. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Bravooo! :*

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Mai pune si tu bani, si ajuta-l la treburi, ca daca vede pretul face infart _ ca nu mai vrea sa ti-l mai ia

Răspuns utilizator avertizat
| Roxin_Alex_1989 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Atunci ia note bune si ajutalm la orice poti tu.si mai zi-i ca ar fi cel mai bun bunic din lume daca iti cumpara ipodul

| Shottas a răspuns (pentru adrianboss2011):

Tare asta ..lai dat in gat de tot... n-are cum sa aiba si pensie si salariu.E imposibil. legal. Da ce face bunicatu de 35 de mil? e avocat, contabil ceva?
Si on topic, crede-ma n-ai ce face cu ele, am avut si eu ipad si in 2 saptamani m-am plictisit de el, asta folosindul la capacitate maxima (cu jailbrake si toate aplicatiile posibile pe el).Si cu siguranta u nu sti sa ii faci jaibrake si chiar daca ai sti nu ai avea la ce sa il folosesti ca sa atingi adevarata lui valoare...

Răspuns utilizator avertizat
| FlAiser a răspuns:

Bunicul tau stie ce e ala amcarrolling on the floorzii ca iti trebuie pentru ca toti colegi au si ca tu te straduesti sa inveti si nu te rasplateste cu nimic eu asa fac si ma fac, cu bani baftaa!

Răspuns utilizator avertizat
| lulugabi a răspuns:

Bunicule,bunicutule cel mai bun bunic din cati au existat.La ce vrei sa te ajut? asa il ajuti si apoi ii zici nu ai vrea sa imi ei tu un ipod touch?
Daca nu insista va vrea elbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| lulugabi a răspuns (pentru adrianboss2011):

Bvv

| liliti a răspuns:

Bunicule stii cat de mult te iubesc, eu te iubesc mult mult mult dar te rog e p jucarie care imi place mi-o iei? doar 24 de milioane

| Shottas a răspuns (pentru liliti):

Tare.Da bunicu o avea 24de mil sa iti ia tie ipod touch? tare "doar 24 de mil"rolling on the floor rolling on the floor

| liliti a răspuns (pentru Shottas):

Da...

Răspuns utilizator avertizat
| FlAiser a răspuns (pentru liliti):

Jucarie rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| liliti a răspuns (pentru adrianboss2011):

CUM? ce i-ai spus?

Răspuns utilizator avertizat
| Peloiu_Andrey_1996 a răspuns:

1:nu cred ca ai sanse 2 cand o vedea pretul face infart 3 cred ca nici nu stie ce e ala

Răspuns utilizator avertizat
| Shottas a răspuns (pentru adrianboss2011):

Scz...CREDEAM CA VREI I-PAD, ala e 24 de mil... Ipod am si eu dar sincer crede-ma te plictisesti de el, eu cu al meu nu umblu decat 2 ore dimineata cat alerg si ascult muzica, in rest m-am plictisit de el, pentu jocuri si alte alea (rar) am laptop Alienware mx18 ..si chiar si de asta m-am plictisit, de abia dupa 2 saptamani mi-am dat seama ca ii folosesc destul de rar performantele, cand mi aveam timp faceam efecte si banere 3d pentru siteuri dar acum ca vine vara daca mai am timp sa stau o ora pe zi la pc. daca vrei til vand eu, pe al meu.de unde esti? al meu are jb. gata facut.

Răspuns utilizator avertizat
| Shottas a răspuns (pentru adrianboss2011):

16gb

| Shottas a răspuns (pentru adrianboss2011):

Daca te intereseaza iti trimit un pm cu datele de contact. eu am si iphone iar ipodu il folosesc foarte rar...

Răspuns utilizator avertizat
| Shottas a răspuns (pentru adrianboss2011):

4s 64gb, dar n-am ocupat nici 8...am strans bani 2 luni ca sa mi-l iau.

| Shottas a răspuns (pentru adrianboss2011):

Ce drac de aplicati? ca aplicatiile mai mult de 100mb nau. Jocurile au ceva mai mult, numa de 5gb sa ai aplicatii si sant zeci, si fac pariu cu tine ca nu ai la ce sa le folosesti...

Răspuns utilizator avertizat