| BikerU a întrebat:

Sall. Ce club de dans sportiv, din iasi, stiti? PLZ am nev! dau funda! Si inca o intrebare ati fost la un club de dans vreodata? Cum a fost? Pt ca euador dansul sportiv! mersi :d

2 răspunsuri:
| mcandr3y a răspuns:

E prea frumos dansul sportiv, la clubul de dans sportiv la care sunt eu atmosfera este extraordinara, si invatam app in fiecare saptamana o coregrafie noua, e prea tare... succes!

| osnapitzdiana a răspuns:

In Iasi cred ca este DancePlanet.ro! Ar trebui sa verifici site-ul Federatiei roamne de dans sportiv si sa cauti la cluburi! www.Dancesport.ro Succes!