| CosminCSM00 a întrebat:

Sall. De fiecare data cand downloadez yahoo messenger 11 imi apare la status acel "shared" dar la yahoo messenger 10 nu mai imi apare. De ce mereu cand pun un status la messenger 11 imi apare shared? E mai nou si mai prost? acum am messenger10 dar sunt curios de ce numai la 11 apare acel shared care ma enerveaza.

2 răspunsuri:
| AlexandraM776 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Daca vrei sa nu iti mai apara Shared faci urmatorul lucru: dai click pe yahoo updates si langa apare o sageata. Dai click pe ea si dup-aia pe Customize yahoo updates. Acolo debifezi unde scrie yahoo pulse si ok.
Sper ca te-am ajutat

| minel3823978 a răspuns:

Eu am acelasi lucru ai am facut cum ai zis tu allyalexutza si nu a mers straight face