| SilentDark a întrebat:

Am o problema:mi-am facut cont pe TPU pentru prima oara! Prima zi a fost bine:am raspuns la intrebari am castigat puncte... Astazi nu stiu ce are:am raspuns la intrebari, am pus intrebari si nu-mi mai da puncte sau pe profil nu mai scrie ca am facut astea iar in acest moment nu ma mai lasa sa raspund la intrebari. Scrie ca pentru a raspunde trebuie sa ma loghez sau sa-mi fac cont (EU FIIND LOGAT DEJA). M-am logat din nou dar imi zice tot la fel. Ajutor va rog iar daca ma ajutati DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| misu a răspuns:

Da funda. se mai bocheaza, dar nu mai mult de o zi.mai ales duminica