| GiiaaBăă a întrebat:

Ati auzit de chestia aia de pe Stardoll de rochia aia roz Imagine? Zice ca trebuie sa gasesti niste bucati (piese) din rochie, si o vei avea! Dar... nu prea stiu! Trebuie sa cauti piese in Album, In GuestBook, in MeDollEditor, dar... nu am gasit nici una! Imi poate candva oare sa imi explice pas cu pas, sa imi spuna exact locul in care pot sa gasesc piesele, sa imi spuna cum le gasesc? Cn raspunde cel mai bine si imi arata tot de la cap la coada primeste

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

Nu o mai poti lua deoarece campania s-a terminat.

1 răspuns:
| patry166 a răspuns:

Hey.uite aikiiaa. http://ropeoplestardollfree.blogspot.com/ dai p` here unde ii o rochie si o ai p` gratis.>:X.