| va2311paa a întrebat:

Ce metin2 imi recomandati care sa fie server pvm-pvp romanesc, max lvl 250 si cu rate foarte bune.Nu vreau server gen hammer sau altele.Sa stiti ca am jucat si energy,european,epical,earth,gx,GTH,antic,hammer,lunaris ,yoneis,mondial,revomondial,united, explossive.In afara de astea care le-am zis mai sus un pic. Funda+ vot! Daca nu stiti va rog sa imi recomandati un mmorpg romanesc gen metin2!

2 răspunsuri:
| NaruToNR1 a răspuns:

Sony Metin2, Metin2 Steel

| sergiulive a răspuns:

Http://www.metin2venom.com/index.php
Iti zic doar atat distreaza-te metinul este excelent si in crestere!