| gaby20 a întrebat:

^^ Daca te-ai putea intalni cu un personaj dintr-un anime sau dintr-o carte si sa vorbesti(sau sa faci ce ai tu chef) cu el in lumea lui(cartea sau animeul; sa fii si tu acolo)sau sa-l aduci in lumea reala, ce i-ai spune sau ce ai face?batting eyelashes

1 răspuns:
| fdhgcvnb a răspuns:

laughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor)
ar fi muuuult prea multe de spus
deci nu am un raspuns concret, dar nu m-am putut abtine!laughing
sorryhee hee
oricum, as avea o gramada de personaje pentru care mi-as dori din tot sufletul sa aplic acest lucru-sau sa fie REALE! in orice caz...
-.-'