| kkkitx a întrebat:

Salut TPU.
Eu folosesc des autobuzele din Bucuresti si la ore aleatorii in autobuz se mai aude cate o melodie ciudata. Asa ca dintr-un film cu suspans. Am auzit pana acum in 123 si voiam sa stiu daca auziti si voi in alte autobuze si daca auziti, stiti ce este?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul trecut am fost in București de am vizitat cam tot Bucureștiul în lung și lat pe jos, cu STB, TPBI, STV, STCM chiar și cu tramvaiele alea vechi ( mai ales linia 5 care zici ca avea roțile pătrate si scotea un zgomot de parca curăța asfaltul). Însă nu am auzit nici o melodie, niciodată.
De atunci am mai ajuns la București, probleme medicale cu mama si folosit autobuze ca 282, 182 si 343. Nu am auzit nimic. Chiar miercuri am fost la București, ca fapt divers.