| BeLyNdA a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum este cu acea diete cu 3 zile fructe, 3 zile carne si 3 zile lactate.Cum sa fie carnea.(prajita, fiarta la cuptor)Si cine a incercat aceasta dieta. A dat roade? Fundiza!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dietele astea cât crezi că o să le ți?
Învață să mănânci și lasă "șocurile" pentru organism că vei face cunoștință cu efectul yoyo!
http://calorii.oneden.com/, și mișcare fizică zilnică.
Pa, pa.

| PetreConstanta a răspuns:

Mananca ce doresti dar dupa ora 18 manaca numai salata de varza dulce - fara paine -Vei slabi fara sa vrei Bafta Nu mai te infometa