| inteligenta a întrebat:

Sall TPU, va rog imi puteti spune un site despre paturi frumoase si nu mai scumpe de 10 milioane?

3 răspunsuri:
| inteligenta explică:

As vrea pentru dormitor, cu saltea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de paturi vrei. Tip canapea, tip dormitor, din fier forjat, cu saltea sau fara. Ar trebui sa dai mai multe detalii. In plus, uneori poti sa-ti faci un pat la comanda si sa ajungi la un pret mai bun decat daca-l cumperi din comert gata facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai gandit la posibilitatea de a ti-l face la comanda? Dimensiunile ti le poti alege in functie de marimea camerei. Iti poti alege culoarea, forma. Oricum cine vine sa-ti ia masurile, iti va spune pretul estimativ. Fii atenta caci e vorba doar de pat. Ia in calcul si salteaua. In functie de dimensiuni, de tip, pretul saltelelor difera. Daca te mai pot ajuta cu ceva, lasa detalii mai multe.