| marianaa a întrebat:

Sall va spun un PASTE FERICIT si apoi vreau sa va intreb ceva sad unde petreceti Pastele

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Hristos a inviat! Paste fericit

Eu merg cu mama, tata, sora'mea, frate'miu si bunica la padure, si apoi mergem cred ca prin Moghiorosi sau Cismigiu love struck.

Sau vine o verisoara la mine si pelcam impreuna thinking Hmm nu stiuuubatting eyelashes.

Tu cum ti'l petreci love struck?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Paste fericit si tie! Eu voi iesii cu ai mei la padure, mai tarziu big grin.

| DeNyyy a răspuns:

Paste fericit! eu imi petrec Pastele in fata leptopului. singura crying

| romel a răspuns:

Acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hristos a inviat! Si eu tot acasa il petrec(sigur)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paste fericit tie si celor dragi! Acasa, impreuna cu familia petrec sfintele sarbatori de Pasti!

| marianaa explică:

Ms eu il petrec acasa cred