| deeadragutzaa a întrebat:

Saloot TPU spuneti-mi cum imi pun poza la profil so spuneti detaliat.Ms dau fundita la un raspuns corect promithappy big grin

Răspuns Câştigător
| Andrushk_4587 a răspuns:

Buna! mai intai dai editare profil care este sub editare date logare scrie cu portocaliu in stanga. asa dupa ce ai dat click dai selecteaza imagine profil si iti alegi tu ce poza vrei tu din calculator big grinbig grinD: fundita?

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

E simplu. Intri la "Editare profil", incarci o imagine/poza si salvezi. Poza se va schimba in cateva ore.
Succes! Numai bine!