| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am auzit la radio o melodie care mie mi-a placut foarte mult(de fapt am auzit-o de mai multe ori si am cautato pe youtube dar n-am gasit-o), era o voce de fata si o voce de baiat si la refren(cred ca cantau impreuna-nu mi-am dat seama)spuneau:"i just wanna feel you, i just wanna feel you all around the world, all around the world", era o melodie mai de vara, daca stiti imi puteti spune si mie? big grin, mersiwinking

Răspuns Câştigător
| wzz a răspuns:

Free Deejays - Around the world.
Sper să nu confund.

1 răspuns:
| Ellayboy a răspuns:

Cred ca wzz ti-a dat melodia pe care ai cautat-o, si eu am cautat destul dupa o melodie ce am auzit-o la radio, si in final am dat de eawinking ...este de la David Deejay - Perfect 2