| Kavi a întrebat:

Salut am luat azi de pe siteul de la avast versiunea trial la avast internet security.Stie careva vreo licenta la el?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si tu o vrei MOKKA? ->cand stii ca licenta costa 60 euro!
Ia licenta asta de aici valabila pana pe 16 decembrie 2012 (un an jumate)FULL
Download link:
http://www.megaupload.com/? d=WDJWSEGM
Bafta!

2 răspunsuri:
| Kavi explică:

Nelul mersi pentru licente.Eu am avut si antivirusuri platite precum BitDefender Norton si Kaspersky dar crezi ca am toata ziua bani sa platesc licentele? Cand voi avea le voi plati.

neluL
| neluL a răspuns:

Crezi ca nu te inteleg? Am glumit doar! big grin Nu trebuie sa-mi dai explicatii-->faci ce vrei cu banii tai-->eu daca pot sa te ajut -->TE AJUT cu cea mai mare placere in continuare! Bye! Bye!