| cosmin16seagta a întrebat:

Am luat si eu un AVG 2012 si cand i-am dat sa se instaleze era deja introdusa o licenta (nu aia care era in "Serial") si am lasat-o asa si am continuat sa-l instalez. Dupa ce l-am instalat mi-o zis ca versiunea este trial. Este cumva de vina licenta? Dau funda pentru cel/cea care imi rezolva problema.

2 răspunsuri:
| XCalinStelistuX a răspuns:

Cauta AVG Free Edition 2012/13.

| MegaCsForum a răspuns:

S-ar putea sa fie de vina acea licenta deja introdusa...trebuie sa o scoti si dupa incearca sa reinstalezi AVG-ul