| FaraNumePls a întrebat:

Am o întrebare, eu am avut cartela de telefonie de la Telekom și nu am mai încărcat-o și nu mi-a mai dat voie sa o folosesc. Vreau să cumpăr una nouă dar nu știu de la cine să fie. Digi, Telekom, Orange sau Vodafone? Ce firma vi se pare mai "serioasă"? Dau funda ❤

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Orange pentru ca optiunea "6 euro credit" e fix ce imi trebuie.
https://www.orange.ro/prepay/optiuni-prepay/

Am auzit ca Vodafone are 4G un pic mai bun (dar oferte mai proaste) si ca digi are cele mai mici tarife. Acum depinde de ce ai nevoie.