| PikachuTeVad a întrebat:

Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Ce cartela sa aleg:
1)Orange
2)Vodafone
3)Telekom
4)Digi
Vreau si argumente!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

DIGI cu abonament. De ce? Simplu: este ieftina (maxim 4, 8 Euro), nelimitat in orice retea nationala, 3000 de minute in principalele retele din UE, SUA si Canada, internet nelimitat pe telefon 5Gb cu viteza maxima, restul cu viteza mai mica dar merge. Nu conteaza ca n-ai pe nimeni in retea. Eu le spun sa-mi dea apel doar si-i sun eu. Pot vorbi nelimitat.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Alegi unde gasesti o oferta mai buna si totodata, preferabil, si unde ai mai multi prieteni si familie ca pana la urma sa vorbesti cu ei folosesti telefonul. laughing

| KanezuY a răspuns:

Orange, deoarece este cea mai buna companie de servicii mobile din tara.

| AdrianAntoine a răspuns:

1. Orange - acoperire bună, oferte proaste.
2. Vodafone - acoperire bună, oferte mediocre, te fură pe față
3. Telekom - nu mă pronunț
4. Digi - optează pentru abonament, ieftin (4 euro), minute nelimitate în orice rețea națională, 50 de gb de net, tarif sms mic (0, 012 parcă) + oferte bune la telefoane. Un mare dezavantaj este desigur acoperirea slabă și problemele de conexiune în general.