| HerrAdrian a întrebat:

La ce cartela prepay am mai multe optiuni cu internet? Vodafone sau Orange, folosesc telekom, multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer iti recomand Orange, bate cu mult Vodafone si telekom, la semnal mai ales.
Are prietena Vodafone pe abonament si are si cartela, este o porcarie la semnal, 4g+ si nici macar nu trece de 40 Mbps download, desi imi arata clar ca am 4g in locatia respectiva, pe cand la Orange, nu am fost dezamagit, tin cu ei, pentru ca am de peste 8 ani abonament+cartela si toata familia idem, sunt ok.
https://www.orange.ro/prepay/optiuni-prepay/

| Anonim428 a răspuns:

Oficial, cea mai mare extindere a rețelei de telefonie este Vodafone, având: 3, 4 G! Ti-L recomand!

| Iancu_Ilie_1975 a răspuns:

Vodafone