| fyxy a întrebat:

am o rugaminte...cine ma poate ajuta si pe mine cu 3 melodi de la sleepy rebels...sa mi le trimita pe mess? plsssss caut de mult si nu gasesc.mersi

1 răspuns:
| Munchkin a răspuns:

Salut. Păi, fii atentă. Caută melodiile acelea pe youtube, copiază linkul melodiilor, intră pe site-ul acesta - http://keepvid.com/? url=about%3Ablank - scrie linkul melodiei respective la URL, click download, iar mai jos o să îţi apară 2 linkuri pentru download. Dă click pe al 2lea link. Sper că ţi-am putut fi de folos, baftă!