| KLapeman a întrebat:

Am primit acum o saptamana o amenda pentru ca am mers cu rat fara bilet. Un prieten mi-a spus sa nu o platesc ca cica imi intra la impozit si platesc atunci. Voi ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
| George_5449 a răspuns:

Sal. poti sa nu o platesti iti va intra la impozit, dar atunci cand vrei sa vinzi ceva pers ce este pe numele tau, casa, masina sau altele, te va incurca, pina nu achiti nu poti vinde

1 răspuns:
| sakura_3128 a răspuns:

Sunt o fata sincera si de treaba dar eu spun sa platesti amenda ca pote primesti alta si nu e bine