| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am primit pe email mesajul asta imi puteti traduce si mie:
Hello,
Please, I seek your help in receiving the sum of 4.5million as result of
profits, where I'm presently working as the branch manager.
If you would be cand enough to grant me permission, I will be glad to give you
the details. I am ready to offer you 30% of the total amount for your input.
If you are interested, go ahead and provide the following details to begin
processing the funds:
Your full name.
A copy of your passport

Your current Address

You direct Mobile for communication

Lastly Your Age
Regards
Mr Gadson

Răspuns Câştigător
| Drunkk a răspuns:

Bună ziua, Vă rog, am căuta ajutorul tău în primirea sumei de 4. 5million ca urmare a profiturilor, în cazul în care eu sunt în prezent lucrează ca director de sucursală.
Dacă ar fi un fel de ajuns pentru a-mi acorda permisiunea, voi fi bucuros să vă dau detalii. Sunt gata să vă oferim 30% din suma totală pentru dvs.de intrare.
Dacă sunteţi interesat, mergeţi mai departe şi să furnizeze următoarele detalii pentru a începe prelucrarea fondurilor: Numele tau complet. O copie a paşaportului dumneavoastră, Adresa dvs. curent Sunteţi direct mobile pentru comunicare sfârşit dvs. Varsta Salutari domnului Gadson.
Fundă?