| Error_9830 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema deci cand deschid MozilaFireFox sau alt browers dau acolo pagina scriu www.google.ro si nu se incarca adica ramane pagina alba si asa imi face pe mai multe situri da daca intru pe un jk online cum ar fi CS Metin2 etc astea imi merg ma puteti ajuta sa rezolv problema plz dau funda :D

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Curata cookies-urile si istoricul din browser Unelte->optiuni->confidentialitate ->curata istoric & cookie
Seteaza ca pagina de pornire in Mozilla www.google.ro
unelte->optiuni->tabul general->la Pagina de start scrie http://www.google.ro/ ->click OK. Da un restart la browser.

| Error_9830 explică:

Nu merge crying

| Error_9830 explică:

Deci imi apare In Opera (Connection closet by remote server) si in Mozila (ramane pagina alba si nu se int nimic...) crying