| Daybreak a întrebat:

Salut, am vazut in trecere emisiunea de pe Kanal D "Te vreau langa mine"Era o fata foarte simatica intre participanti, Madalina o cheama, care mi-a placut.

Cum as putea sa iau legatura cu ea fara sa sun la emisiune? Nu prea as vrea sa ma vada o tara la TV sau ea chiar era acolo ca sa isi gaseasca un partener sau doar era platita? Ca mai nou toate emisiunile de la TV sunt regizate.

1 răspuns:
| AndreeaSaZicem a răspuns:

Nu e regizat nimic. Suni la emisiune cand nu e in direct si ceri sa vorbesti cu ea. Spui ca nu vrei sa apari la TV si poate accepta Madalina.