| LittleDreamer a întrebat:

Ati fost careva in tabara la Taize(Franta)? Cum a fost?

4 răspunsuri:
| jarulitza a răspuns:

Buna, eu una nu am fost dar una din prietenele mele cele mai bune merge de vreo 3 ani...Si mereu vine cu amintiri frumoase happy mi a aratat poze, sunt superbe intr-adevar si am inteles ca atmosfera e super. Daca vrei sa te duci, nu cred ca vei regreta happy parerea mea. T pup, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost.numa ce m-am intors si a fost superbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost euhappy. acum cateva zile m-am intors.pe 19 m-am intors.este foarte frumos.este bestial.la anul' vreau sa ma dcu sa stau 2 saptamani, ca o saptaman trece prea repede sad. mergi happy e bestial

| carmen776 a răspuns:

Buna, eu nu am fost, insa de pe 1 august imi trimit copiii acolo. Am o oarecare strangere de inima pentru. ca este destul de departe si este pentru. prima data cand pleaca singuri. Sper insa ca totul va fi bine. Am si eu o intrebare: ce suma (minima) de bani este necesara pentru.a se putea descurca? Ei vor face o saptamana dus(prin Germania), o saptamana la Taize (aici masa si cazarea le sunt asigurate) si o saptamana intors (prin Italia). Numai bine tuturor!