| deyutzyk97 a întrebat:

care sunt melodiile voastre preferate dar vreau artsi si numele melodiilor-fundita

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Doddy-Bibelou, Fly Project-Mandala, 50 cent&ne-eu-Baby be my, Narcotic Sound ft Christian D-Mamasita etc fundita?

| Bianca_3626 a răspuns:

Andreea balan-trippin

lady gaga-alejandro

alex feat puya-doamna si vagabontul

alex velea-don't say its over

andreea banica-brasil

D. j Speedy(dark)-live Mix

O Viata Ai - Estradda

antonia-morena

Crank It Up! - Ashley Tisdale -

inna-Fever

paparatii-in jur

radio killer-be free

dj rhino feat sylvia-stereo

Morris Feat Sonny Flame - Havana Lover

Pitbull - Hotel Pitbull - Hotel Room Service

Mossano - Indianotech

Puya - VIP

Jay Ko - One

JLS - Beat Again

Radio Killer - Voila

Madonna - Celebration

Guess Who - Anu 2000

Drake - Best I ever had

Freemasons feat Sophie Ellis-Bextor - Heartbreak

Kesha - Blah Blah Blah

Lady Gaga - Monster

Camuflaj - Romania

Dj Project - Nu

Jay Sean - Down

sper ca te-am ajutat:X

funda?:X

| georgegs a răspuns:

Totot.Cutugno-l'italiano
Michael.jackson...imi.plac.toate.dar.cel.mai.mult-
stranger.in.moscow
Gloria.Gainer-i.will.survive
Europe - The Final Countdown

| gabitza144 a răspuns:

Lady gaga(love games); alex velea(don't say it's over); rihanna(rude boy); silvia si dj rynno(stereo)etc...

| CB4ever a răspuns:

Uite care sunt melodiile mele preferate: imi place tare mult muzica simfonica, desi multa lume nu asculta, dar eu ti-o recomand, e foarte linistitoare si frumoasa; deci am asa: John Williams- Hedwig's Theme; Isaias Garcia- Escape from Gringotts; Nicholas Hooper-Opening; imi mai place si Owl City- Fireflies, Hello Seattle, Umbrella Beach, Vanilla Twilight. daca iti place rock uite aici cateva: Green Day- Shes a Rebel, Holiday, Your Enemy, 21 Guns, 21Century Breakdown; Bullet for my valentine- Begging for Mercy, The last fight, Waking the demon. alte melodii care imi plac: Amy Macdonald- Don't say that it's over, This is the life(folk).