| LiLlYAnNe a întrebat:

Caut un anime despre viata unor adolescenti. Ceva nu cu lupte... Ceva fie cu dragoste sau aventurile unor adolescenti. Dar mi-ar placea sa aiba un final ca in Code geass. Ceva tragic de la care ai pute sa plangi. Da nu e neaparat sa fie asa. Sar putea sa fie ceva asemanator cu Ouran High School Host Club sau ceva de genu asta. Va rog sa ma ajutati! Mltumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Eu am vazut school days ...se termina c-am aiurea dar cred ca o sa-ti placa laughing

8 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Hatsukoi Limited, Prince of Tennis, Yamato Nadeshiko Shichi Henge

| andreea25red a răspuns:

Incearca vampire knight, ghost hunt, Hanasakeru Seishounen sunt faine tare.mai poti vedea si, skip beat, e cool

| Alexandra_3484 a răspuns:

Lovely Complex love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si tu Crono Crusade; dar are un final cam...trist mai mult sau mai putin eu il ador (animeul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca lovely complex ti-ar placea

| AlinautzaElenutza a răspuns:

-Lovely Complex-e super haios, si are multe momente de dragoste;
-Kilari-imi place mult acesta, are scene de dragoste si sunt unele super amuzante, si chiar poti invata ceva din el
-Blood+-mi-a placut enorm de mult, insa este cu lupte, dar aste e cea ce il face asa interesnt;
- Kimikiss Pure Rouge-asta mi-a placut enooorm de mult, este super tare;
-Mermaid Melody- este cu sirene, si e voarba de o iubire aproape imbosibila;
-Nana-acesta este bestial:e vorba de 2 fete cu acelasi nume care se muta in Tokio si locuiesc impreuna, are dragoste, comedie si mult suspans;
-Tari Tar-aici e vorba de o fata a carei mama a murit, iar ea a renuntat la muzica;
-Tonagura- asta e super mega tare...e vorba de o fata care e indragostita de prietenul ei din copilareie, acesta insa se muta si se reintoarce dupa 10 ani, uita-te si vei afla ce se mai intampla, e super tare, mai ales momentul intalnirii;
-Vampire Knight-e super misto;
-Vampire Knight Guilty-continuarea.

Cam atatea imi vin in minte.

| Nutu18 a răspuns:

Paradise Kiss

| mytsgun a răspuns:

Pai,Kasumy, incearca si tu ichigo100% e super animeu e exact cum ai vrut si poate ca unele parti ti se vor parea amuzante, sper ca te-am ajutatlove struck.