| Ady_4009 a întrebat:

Salut :* Ce cadou as putea sa-i fac prietenei melethinking vreau ceva deosebit, sa-i placa la nebunie, sa ramane impresionata :-s
vreun sfat? big grin

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

O poza cu voi 2. in rama
un ursulet mare
un animal de casa
un ceas.
un parfum
o bluzita
un colier cu initiala sau cu juma de inima...
o chestie decarativa pentru camera ei
diploma pentru cea mai buna prietena in rama:X
bafta

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai putea sa ii oferi ceva care sa ii aduca aminte de voi. Ceva ce stii ca nu va fi uitat. O seara speciala e un cadou frumos. Incearca sa faci ceva neobisnuit. Sa o suprinzi placut. Gandeste-te la ce ii place ei mult.

| Deea a răspuns:

Pai o rochie rosie cu sclipici dar nu prea mult...eu as fi super incantata daca as primi una:X

| Anonim_5535 a răspuns:

Poti sa ii oferitonguerietenia ta si un cadou (Bluza mai eleganta si comoda, Un bibelou mai tineresc, O bratara mai draguta nu conteaza de care dar sa scrie numele tau acolo sa nu te uite nici o data sau chesti din astea de fete tongue )
Daca e o fata de aia... altii le zic "fete cu fite"
Nu stiu ca sa le ei...
In clipa asta eu ma nevoie de prieten iadevarati
sad
PaPa :*

| perceive a răspuns:

Un tricou frumos, personalizat cu numele voastre, sa scrie ceva de genu :
Andreea & Y
BFF 4 Everer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa ii oferi ceva frumos si elegant de exemplu o bratara care sa semnifice prietenia voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oferai un mozol si gatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva... dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da'i banii ei sa isi cumpere ce vrealaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un catelus de plus ca sa il aiba amintire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce cadou sa fac prieteni mele de craciun imi morocesk capul de vreo 2 luni si nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar kiti ani are prietena ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cred ca o vacanta numai pentru voi doi ar fi foarte placuta si romantica cu siguranta ca ai surprinde-o si pe ea si in plus nu trebuie neaparat sa alegi un loc scump insa trebuie sa fiti numai voi doi