| Ionică a întrebat:

Ce emisiuni sunt regizate (fake)? Ce emisiuni nu sunt regizate (fake)? Multumesc!

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Regizate: Copii contra parinti, Fata lui tata, Musafiri nepoftiti, Pe mana soacrei, Tradati in dragoste, Iubire Interzisa,

Neregizate : Schimb de Mame, Frumusete pe muchie de cutit, Dansez pentru tine, Nora pentru mama.

| L a răspuns:

Regizate:fata lui tata, copii contra parinti, iubire interzisa, fermier caut nevasta, neregizate:crd ca nora pentru mama.