| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce inseamna 23:01 in numerologie? pe net am vazut ca inseamna " tine la tine " si mai e o semnificatie cu strănuturile difera ora la care strănuți, de ex eu am strănutat de 2 ori la 23:01 si se zice ca " dragostea nu este reciproca "

voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Bine atunci.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prostii de adormit copiii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am strănutat la și 05 min azi. De 2 ori.

| dullcat a răspuns:

Spun ca iti pierzi vremea luandu-se dupa astfel de indicativi temporali.Viata e prea scurta ca sa analizezi minutele.laughing) E mai rapid sa o intrebi pe fata aia daca te place si ea inapoi sau daca i-ar dori o intalnire cu tine.My 2 cents.

| dullcat a răspuns:

Pai inseamna ca verifici ora prea des.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca e sa ne pierdem in numerologie și alte bazaconii, murimlaughing
Pentru că da, fiecare numerolog interpretează diferit.
Plus că nu avem numerologi pe TPUlaughing

| VoidEternal a răspuns:

"voi ce spuneti?"

Grow up.