| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Salut ce nume de facebook sa-mi pun asa mai smecher, ma cheama Florin.Dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

NiroFl, Unexflo, FlowerIn, Orflin...anagrameaza literele (baga litere si din numele de familie) si gaseste unul pe gustul tau!

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pune-ti numele tau de familie, nu toate porcariile ca mai apoi sa fii luat in ras de toata lumea ca fiind un ''cocalar''

| T0T a răspuns:

Cel mai smecher e numele tau normal.
Daca vrei un nume uite aici: Florinel Moartea din Ferentari.

| PedoBarbie a răspuns:

Pe facebook se pune numele real. Altfel dai impresia de neserios.

| Innsbruck a răspuns:

Ia nu pune tu asa mai smecher(cocalaresc) si pune numele tau normal.

| alinutzaa2 a răspuns:

Smecheras007

| VonFake a răspuns:

Sunt Florin si sunt virgin, destul de smecher?