| ZuuZaaA a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul keith? V-a placut? pe mine m-a impresionat foarte mult povestea de dragoste a celor doi, si totusi...am avut parte de un final trist sad.
P. S.:Jesse Mccarteny a jucat rolul principal? :X

6 răspunsuri:
| sabiiiiiina a răspuns:

James Applebury cred ca a jucat rolul principal. :)
http://www.cinemarx.ro/filme/Keith-Keith-117237.html

| ZuuZaaA explică:

Pardon fara semnul intrebariibig grin

| Umbra_9400 a răspuns:

Impresionant! dar nu este o idee tocmai indicata sa precizezi evolutia finalului deoarece poate anumite persoane inca nu au avut timpul sau ocazia de a-l viziona...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare...am cautat filmul pana am inebunit...de unde l-ai luat?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZUzU:X mersibatting eyelashes l-am gasit si eu dupa ce am intrebatbatting eyelashes urmeaza sa ma uitbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a placut finaluli. nicio siroposenie la sfarsit.