| gabygabriel2668 a întrebat:

Ce parere aveti despre invatarea limbilor straine prin smart lang?
A cumparat cineva vreun pachet de la ei?-Sunteti multumiti?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De fapt, m-au contactat multe persoane, care au învățat 500 de cuvinte într-o limbă străină în primele 48 de ore. Multe dintre acestea au început să vorbească liber într-o nouă limbă după 1 săptămână.

vreau sa cunosc si eu pe respectiva persoana care cunoaste 500 de cuvinte in germana in doar 48 de ore,plus contextul,plus der,die,das,pronuntare, sunt extrem de curios, povesti, nici un poligot nu afirma asemenea tampeni, un poligot sta 4, 5 ore pe zi sa studieze o limba abia in 6 luni ajunge la un level b1, nici einstein nu ar fi reusit perfomante de astea, sunt multi care spun ca stiu o limba dar mai ult de buna ziua nu stiu, desigur ca sunt povesti

http://fapte-din-lume.com/vorbesti-in-limba-straina-in-2-saptamani-sl/

nu da banii pe tampeni, poti invata gratis doar sa ai timp si rabdare

| darrio2007 a răspuns:

Reclamă. Daca nu te duce capul tot degeaba.

| crstifornea8 a răspuns:

Iti recomand aplicatiile de pe Google play. Sunt multe gratuite si ajungi la acelasi rezultat. Că dai bani pe o aplicatie nu înseamnă că limba străină respectivă îti intră în cap fără efortul tău.