| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ce parere aveti despre serialul Next Star de pe Antena 1?

Răspuns Câştigător
| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Sunt de parere ca este o emisiune frumoasa, e foarte amuzanta si interesanta.Eu sunt de parere ca mesajul emisiunii este sa arate cat de talentati sunt copii romanilor, ca sa avem sperante la un viitor bun pentru copiii nostri si la o lume mai buna. happy

35 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns (pentru OldSoul):

E baiat de treaba tipul. Ii plac animalele, avea intr-un timp o poza cu un mielusel. Ne suporta el, n-are incotro! Ca noi useri nu mai gaseste! laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa este! Suntem unici!

| Doarunaltutilizator explică (pentru OldSoul):

Nu chiar.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Florentina9210):

Nu ma deranjeaza ce discutii purtati.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Stiam eu ca esti copil bun!