| Ionică a întrebat:

Ce radio ascultati? Multumesc!

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Kiss Fm!

| User a răspuns:

Profm house.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Guerilla.

| darrio2007 a răspuns:

Kiss Fm

| Klara a răspuns:

Stau la bloc, si vecinii de mai sus sunt mari melomani. Asadar, am parte de o incantare auditiva, mai exact de postul de radio Super FM, al carui repertoriu l-am invatat deja.
Facand abstractie de vecinii manelari carora li se datoreaza faptul ca eu ascult/aud Super Fm de la etajul lor, ascult de obicei Kiss Fm. Sunt foarte tari matinalele de pe Kiss love struck

| adi4ever a răspuns:

Radio Zu si Sport Total Fm

| greenish a răspuns:

One fm big grin

Răspuns utilizator avertizat
| masaintrebari a răspuns:

Eu ascult RADIO CUIBUL LUPILOR ALBI cel mai greu de ascultat http://radiocuibul.ucoz.site/