| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cei aia narghilea, am auzit ca e un fel de drog dar vreau sa stiu mai multe

Răspuns Câştigător
| alexiss_9225 a răspuns:

Deci, are un furtun unde tragi asa un abur aromat cu gusturi diferite, depinde cum alegi. si daca tragi mult ametesti! Nu e daunator ca fumul de tigara, pentru ca asta e un abur, nu fum! Nu este absolut un drog! La mine in oras este un local unde este dar pe mine nu ma tenteaza thinking daca vrei sa incerci, l inceput sa tragi putin in tine, ca apoi poate te inecihappy

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu e un drog.e un "instrument" la care folosesti apa si carbuni aromati, care printr-un tub scoti fum.fumezi.ca altii pun iarba in loc de carbuni ca sa fie drog e partea a doualaughing dar ea e facuta pentru a se folosi carbunii aromati

| dydy1 a răspuns:

Cum sa fie drog? Nu elaughing

| MeScorpion a răspuns:

Narghileaua e ca un fel de pipa cu mai multe "iesiri".
Din care poti sa fumezi orice se poate fuma, tutun, tutun aromat, frunza de nuc sau iarba.