| ladyPEARL a întrebat:

cine are cont ladypopular nivel 5 sau peste? vreau doar sa aiba un iubit, sa aiba o locuinta, si sau un animal.mersi. dau funda la cel care rasp. bine

3 răspunsuri:
| Neylin a răspuns:

Cum spunea si andreutsa.mai bine iti faci tu unul de la nivelul 0. Astfel este doar al tau(pentru ca nu ai de unde sa stii cate persoane au parola de la contul primit). Pana la nivelul 5 nu ai scopuri grele, asa ca ca le poti realiza usor. Problema cu apartamentul nu este inchirierea ci chiria zilnica(25$ cea mai ieftina). Un apartament se inchiriaza foarte usor...te duci la oras, agentie imobiliara si alegi apartamentul.
Cat despre animal, pentru asta e nevoie de diamante(primite la 100 de zile...sau cumparate cu bani reali-si nu cred ca cineva care baga bani in cont e dispus sa il dea) sau de 20.000 $ (o suma maricica care iarasi nu cred ca este indiferenta oricui).
Iar iubitul il gasesti relativ usor(te sfatuiesc sa incerci la buticul misterios.in primele zile de joc ai sanse foarte mari la o rochie scumpa care te va ajuta sa ai o tinuta peste 20.000$ cand iti cauti iubit si prin urmare mai multe sanse de a-l gasi).

Orice ai alege Succes! happy

| Freky a răspuns:

Am eu. da-mi un mesaj privat si iti dau.

| Andreutsa25 a răspuns:

De ce nu iti faci tu prorpiul cont? Sau macar cere un cont la un nivel mai mare.pentru a ajunge la nivelul 5 e foarte simplu, greul abia dupa asta incepe...asa ca daca vrei neaparat la niv 5 mai bine o iei tu de la 0...
Bafta!