| Christian1000 a întrebat:

Salut, cine stie unde pot vedea Night of champions gratis? Nu voyo si nu conteaza ce calitate are atata timp cat este in direct. Dau funda imediat pentru cel mai bun raspuns. Va rog :d

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Eu asera am vazut Night Of Champions in direct pe wrestlig-network a inceput la ora 2 si s-a terminat la ora 6.
Incerca sa il vezi reluare joi de la ora 10.
P:S Daca vrei sa afli rezultatele intra aici >>> https://www.facebook.com/pages/Wwe-Romania/576818685702347?ref=hl