| Anonim2003000 a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai vadă prietenii din lista mea de pe Facebook ce comentez eu pe grupurile din pe Facebook in care ei nu sunt. Că dacă apare o postare de exemplu dintr-un grup de Football, iar eu las un comentariu, mi-l vede taica-miu și îmi zice că sunt obsedat de fotballaughing)
Ce pot face sa nu mai vada alții ce comentez daca ei nu sunt in grup?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Din câte știu rezolvi dacă setezi opțiunea "Fă o pauză" de pe profilul persoanei în cauză.
Vei avea 3 secțiuni, a doua este cea care te interesează și spune "Limitează ce poate vedea X"
Eu așa am făcut cu toate rudele și cred că megre destul de bine.