| SG1995 a întrebat:

Salut, deci taman am dat de lumea mirolobantă a Reddit. And they have a lot of p*rnache there, pentru că multe mămici videochatiste cu lipsă de... ciocan.
Și printre multa caterincă, știri politice și picanterii, mai apare câte o duduie care postează cu tagul "titty Tuesday".
So întrebarea mea e Dumnezeu e cu pozele cu țâte Marțea pe care cucoanele cu cont Onlyfans le postează? De unde vine chestia asta cu "titty Tuesday"?

1 răspuns:
| Apokales a răspuns:

Probabil ca la fel de unde vine faza cu No N*t November (NNN) si ce urmeaza dupa DDD.