| Kornuletz540 a întrebat:

Ce e în neregulă cu femeile care postează pe Onlyfans?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu că e ceva neapărat in neregula cu ele doar vor să facă bani fara să-și folosească intelectul ci trupul dezgolit.

| Kornuletz540 explică (pentru anonim_4396):

Si ele nu-si dau seama ca astfel, exista riscul sa devina niste dame de companie in online sau chiar mai rau ori sa fie privite total negativ in societate?

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut nimic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie mi se par în regulă.

| dullcat a răspuns:

E in neregula ca se lasa ademenite cu bani si promisiuni, pe cand in realitate doar foarte putine reusesc sa castige cat li se spune la inceput.Restul supravietuiesc cum pot, din necesitate, altfel nu se bagau in acest domeniu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Absolut nimic. O buna parte dintre ele cistiga de zeci-sute-mii de ori mai mult decat astia ca tine pe care ii freaca grija de ce fac ele.
@TheFox: Habar n-ai cit intelect iti trebuie sa mentii lumea interesata pe OF...

| Kornuletz540 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca vor sa castige bani, de ce nu se pot angaja la joburi normale, cum fac si ceilalti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Kornuletz540):

Deoarece nu le place munca, sunt puturoase vor bani din cer nu sa se scoale la 7 dimineata sa mearga la muncă 8 ore, munca nu este pentru ele. Ele vor sa faca bani din sex prostitutie si videochat

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Kornuletz540):

Care e problema ta ca fac asta? Daca exista cerere, exista si oferta. Se aplica si la traficantii de droguri, si la asasinii platiti, si la prostituate, samd.

| Kornuletz540 explică (pentru GabiDumitrescu):

Să zicem că firma care deține siteul dă faliment și el dispare. Din ce-o să se mai întrețină atunci?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Kornuletz540):

Care firma, care site? OnlyFans, Patreon, TikTok, Twitch - uite doar patru canale pe care orice duduie pe care o duce capul sa faca bani le va exploata SI-MUL-TAN! Si cand se plictiseste mai poate presta si pe un Chaturbate si altele de genul. Fara sa treaca vreodata la prostitutie. Sint destule cazuri de gagici care fac treaba asta de cel putin 5 ani si in cele mai multe cazuri au un singur partener, care eventual le e si sot.

| troleibuz a răspuns (pentru Kornuletz540):

Nu o sa dispara l@bagii niciodata. Exista o gramada de site-uri copii dupa OF pe care pot migra. De "antreprenorii" care vand cursuri inselatoare de ce nu va preocupati si nu va plangeti niciodata? Munca tipelor cu of e mai cinstita decat tepele astora.

| Kornuletz540 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca crezi ca aceste canale, oricat de multe ar fi, nu o sa dispara de tot la un moment dat din diferite motive ( atacuri cibernetice masive, criza economica de proportii, prabusirea actiunilor frmelor de tehnologie pe bursa, cum s-a intamplat in 2000) inseamna ca esti prea naiv si nu stii cum functioneaza economia si ciclicitatea ei. Cat despre gagicile cu partenerii care le pot fi soti, ele sunt exemplele ideale ca societatea contemporana a decazut mizerabil.

| Kornuletz540 explică (pentru troleibuz):

Atat ele, cat si,, antreprenorii'' sunt toti acelasi lucru: o apa si-un pamant.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Kornuletz540):

Esti amuzant. E ca si cum ai zice ca daca e criza economica lumea nu mai maninca. Societatea nu a decazut, a evoluat. Ca nu e neaparat o directie ok in multe sensuri, asta e partea a doua. Si cu "antreprenorii" care e problema?

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu ce e sau nu îneregula, dar știu ca vor bani facuti mai ușor.

| CostinAlamariu a răspuns:

Au avut un tată absent în viața lor

| anonim3247 a răspuns:

Nu e nimic în neregulă

| blackann a răspuns:

Vor si ele bani, cumetre

| Kornuletz540 explică (pentru blackann):

Se pot angaja, dar azi lacomia, consumerismul si vacantele exotice sunt litera de lege.

| troleibuz a răspuns:

Nimic.