| user372920283y28 a întrebat:

Salut din nou, TPU.
As vrea niste păreri concrete despre Iuliana Neagu și cartea ei "Secretele întregii vieți" chiar este adevărată treaba cu treirea spirituală, cu schimbarea frecvenței energetice sau înșelătorie? Am dat de reclama ei pe YT. Chiar vreau sa apelez la ea. Din păcate multe chestii nu sunt "roz" in viafa mea.
Vreau să știu păreri concrete și dacă a cumpărat cineva cartea ei și chiar i-a schimbat viața. Mulțumesc, anticipat.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Minciuni, numai crede in ăstia care prezic viitorul ghicesc vrajitoare, toate o fac numai pentru bani, nimic nu te va ajuta din ceea ce spun ele sau scriu ele in carti, minciuni ca sa ia banii la fraierii care cred poveștile lor. Nimeni nu are o viață roz in ziua de azi, dar nici sa apelezi la escroacele de vrajitoare nu este o solutie. Ele te vor lasa falit si nu te vor ajuta sa iti gasesti fericirea, pentru ca ele nu stiu si nu pot aduce nimic bun prin vrăjile lor.