| SweetGirlKimmy a întrebat:

Salut eu vreau sa imi iau la anul un catel. Dar vreau rasa aia al Ivannei din Zack si Cody ce viata minunata da rnu stiu cum se numeste rasa va rog cine stie sa-mi zica:X

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Buna din nou. M-am mai documentat putin si s-ar putea ca Ivanna sa fie un Pomeranian. http://www.breederretriever.com/photopost/data/524/medium/pommy.JPG

6 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Chihuaua.credstraight face

Răspuns utilizator avertizat
| scumpikxa a răspuns:

Este un pomeranian dar daca vrei sa arate exact ca Ivana atunci va trebui sa-l imbraci si sa-l tuzi.

| I0am0on0the0lost0highway a răspuns:

E Pomeranian. Fundita?smug