| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog atunci cand cumpar o carte de pe net(vreau sa cumpar o carte in valoare de 26, 99lei, iar acolo scrie ca daca cumpar in valoare de 50lei platesc ei taxele postale), cat costa taxele alea postale? Stiti cumva? As prefera raspunsuri de la cei care au cumparat carti de pe `net. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Taxele poştale sunt în functie de greutatea coletului, am plătit cam 7-8 lei taxe poştale când am cumpărat de la Colţul Colectionarului şi de la Anticariatul virtual.

| bogdand a răspuns:

Taxele postale sunt in jur de 15 lei. Eu zis sa te uiti bine si sa mai iei o carte eventual pentru un prieten ceva, si sa nu mai platesti degeaba. Lectura placuta!