| iulytruly a întrebat:

in curand este ziua mea (implinesc 13 ani) si as dori sa imi fac petrecerea acasa dar nu mai am idei.In fiecare an am pus muzica, am umflat baloane, am avut gustari si tort, insa a devenit cam monoton. Va rog dati-mi idei pentru o aniversare reusita! multumesc mult! (dau funda pentru cele mai multe sugestii) :*:*

1 răspuns:
| TriXi3yO a răspuns:

Bunatongue
Parerea mea e ca ai putea face ca minelaughing
Eu anul trecut...aniversarea de 14 ani am facut un party cu bal mascatlaughing a fost destul de interesantlaughing poti face diferite forme din feliile de paine sau ce mai pui tu p acolo p masalaughingpoti dezvolta ideea dar e destul de greu de pregatit un party asa...
Succeswinking

fundita?puppy dog eyes