| Elvis1987 a întrebat:

Iubita mea m-a sunat pe messenger si i-a dat ocupat de 2 ori la rand, telefonul fiind langa mine in pat cu netul pornit, si imediat mi-a venit mesaj cu 2 apeluri pierdute de la ea,acum ma acuza ca vorbeam cu cineva de nu i-am raspuns,chiar nu vorbeam cu nimeni, i s-a mai intamplat cuiva sa sune si sa ii dea ocupat fara ca persoana pe care a apelat-o sa fie intr-o alta conversatie cu altcineva? Messengerul de pe Facebook, sa nu se faca confuzie. multumesc

1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Telefoanele mai dau erori. Ea ar trebui sa te creadă fără sa ți ceara dovezi, asa e frumos sa ai încredere în cuvântul celuilalt