| Synthetic a întrebat:

Bună! S-a trezit soacra mea sunată azi-noapte pe la 3-4 de fiul ei pe messenger. Când a venit la el, dormea. După peste câteva minute el a primit primit un beep de pe telefonul ei, ea dormind. Țin sa precizez ca din joaca asta de apeluri, doar 1 apel se arata în conversație, ele fiind câteva. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si care este intrebarea? Pare o joaca a unor copii idioti, ce ne intereseaza pe noi de soacrata si fisulaughing dementi

| Simpatic a răspuns:

Nu este o intrebare in enuntul tau totusi...
sa intelegem ca face varse o fantoma sau ce?winking

| LisaJulie a răspuns:

Simplu! Puneți telefonul pe silențios

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Scuze nu mai fac imi pare rau de glumem

| jaqtoo a răspuns:

De ce nu își închid fiecare telefonul și gata, aia e oră de sunat?