| oanecorleone a întrebat:

Salut jucati gta episodes from liberty city?
Cu care personaj este mai misto?

Răspuns Câştigător
| Username6 a răspuns:

Salut.Sincer eu am terminat ambele episoade(TLAD si TBOGT) si amndoua sunt frumoase, dar mie personal mi-a placut mai mult TBOGT pentru ca poti juca golf, mergi in cluburi, masini sport noi si poti sa faci skidiving.TLAD se axeaza pe motociclete si are o atmosfera mai intunecata.Acum depinde de fiecarehappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer The Lost and Damned. da aspectul unui joc mai "gangsta" si The Ballad of Gay Tony da un aspect asa nou modern(viata traita ca-n 2008-2009...depinde de gusturile si stilul pe care il ai big grin