| Xpert a întrebat:

la jocul vanatoarea de vampiri am nevoie de o insigna soare... ofer in schimb 2 insigne de orice fel--trimiteti un mesaj privat cu codul insignei puse la "pentru schimb" si apoi o sa primiti insignele pe care le cereti(nu uitati sa le mentionati!)

3 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Am eu o dublura pentru "Soare". In schimb am nevoie de "Tăruş" sau "Scut" sau "Carte de vrăji".
Daca vrei sa facem schimb, trimite-mi un mesaj privat.
Pa-pa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu - iti dau codul daca imi dai Apa Sfintita si Carte de vraji - da-mi e-mail la kidztvro@aim.com cu codurilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 3 soare 2 oglinzi 1 apa 1 usturoi 1 trandafir le dau pe toate pentru sageata de argind id contact robertt6669@yahoo.com