| DaNnY_9255 a întrebat:

Vanatoarea de vampiri-Kubeti...Mai am nevoie de următoarele insigne pentru a completa colecția: "Tăruş","Tulpină de trandafir","Săgeată de argint","Soare". Ai dubluri? scrieti-mi pe privat daca vreti sa facem schimb!

21 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Verisoara mea are. Da-mi un mesaj pe privat, daca vrei sa iti fac legatura cu ea.
Succes!

| LNK a răspuns:

Salut!
Eu am o dublura la "Soare". Am nevoie in schimb de "Tăruş" sau "Scut" sau "Carte de vrăji".
Daca vrei sa facem schimb, trimite-mi un mesaj privat.
Pa-pa! happy

| Clank a răspuns:

Sal am eu tulpina de trandafir!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am "soare"dublura"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, numele meu este Amalia iar eu am insignele care iti trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am sageata de argint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaa ai nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal! am tulpina de trandafir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic sunt la inceput mai am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu dublura la soare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu tarus si cu soare dublura ia id meu adije_2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce isigne ai pentru schimb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tulpina de trandafir si soare.

| Miriammmmm a răspuns:

Am soare... daca vrei baga id:
denny.sweet99...si dau codul

| dragonuroshu a răspuns:

Am nevoie de scut.

| dienutzam a răspuns:

Buna! Am urmatoarele dubluri: 1x apa sfintita, 1x usturoi, 4x oglinda, 2x tarus, 1x soare, 1x scut.
Am nevoie de Tulpina de trandafir, Carte de vraji, Sageata de argint, Puterea vrajitorului.

| ovidiuGL a răspuns:

Eu am tulpina de trandafir, soare, si apa sfintita...scrieti-mi pe privat daca aveti scut

| isabellegoc a răspuns:

Am o tulpina de trandafir! cod:106a8a1468. daca ai sageata sau oglinda pls trimite-mi sh mie codul.id:isabelle_iulia_92.ms sh succes!

| Mikkylu a răspuns:

Am eu Soare si Tulpina de trandafir big grin

| adita9992 a răspuns:

Dany am eu soare si tarus dublura baga id meu adije_2010